Перейти до вмісту

Оренда генератора Київ

оберіть свій генератор для оренди у Києві
надійні генератори в оренду від відомих виробників

Оренда генератора Київ

Київ та Київська область – наш базовий регіон для оренди дизельних електростанцій. Без проблем ми також надаємо в оренду генератори для прилеглих до Києва областей. Оренда дизель-генератора для інших регіонів - предмет переговорів. Якщо Вас не лякає більш висока вартість (за рахунок витрат на доставку), ми зможемо надати дизельні агрегати, що генеруютьелектроенергію, в оренду в будь-якій точці України.

Для зручності вибору дизельного генератора в оренду, ми розбили наявні установки на 4 групи по електричній потужності. Звертаємо увагу, що номінальна потужність генератора не може бути рівною потужності пристрою, який підключається до нього.

Потужність дизель-генератора, що орендується, завжди вища.

З різними аспектами вибору потужності дизельної електростанції для оренди Вас ознайомлять наші співробітники. Це можливо при особистому спілкуванні у телефонному режимі або при виїзді на об’єкт.

Аренда генератора Киев до 40 кВт
Наш досвід показує, що оренда генератора такої потужності привертає увагу будівельників невеликих об'єктів, ремонтних бригад, приватних споживачів для живлення малопотужних приладів, обладнання та пристроїв.
від 600 грн/доба
Оренда генератора такої потужності задовольнить потреби у живленні вже значних об'єктів чи устаткування. Наприклад, оренда генератора в Києві спрацювала для живлення на Контрактовій площі атракціону «Колесо огляду».
від 900 грн/доба
Аренда генератора Киев 100-120 кВт
Дизельні генератори такої потужності найчастіше замовляють в оренду. Потужна будівельна техніка, пристрої великої потужності, живлення невеликих цехів – сфера застосування таких генераторів.
від 1400 грн/доба
Оренда ДГУ (дизель-генераторна установка) такої потужності здатна забезпечити електроживлення невеликих промислових об'єктів як основне або резервне джерело електричної енергії. Це обладнання промислового класу надійності.
від 1900 грн/доба
Оренда дизель-генераторних електростанцій такої потужності здатна забезпечити електроживлення промислових об'єктів будь-якої складності в якості основного або резервного джерела електричної енергії. Це обладнання промислового класу надійності.
від 2100 грн/доба
оперативний сервіс високого рівня

Ретельно підібрана команда фахівців (електрики, енергетики, механіки-мотористи) дозволяє забезпечити функціональне та безпечне використання дизельних генераторів в оренді на промислових підприємствах, офісах, банківських установах, торгових підприємствах, житлових будинках.

Дизельный генератор 220 кВт FG Wilson

3200 грн/сутки – при аренде от 1 до 3 дней

2700 грн/сутки – при аренде от 4 до 14 дней

2300 грн/сутки – при аренде от 15 до 30 дней

2100 грн/сутки – при аренде больше 30 дней

Аренда генератора 220 кВт
оренда генератора Київ - прокат генератора Київ

Послуги оренди генератора в Києві. Оперативний та професійний сервіс.

Локальный сервис

Доставим дизельный генератор в аренду, установим, подключим, запустим, научим пользоваться

Услуги локальной генерации

Готовые к работе дизель-генераторные установки (ДГУ) для локального производства электроэнергии у Вас на объекте, согласно Вашим потребностям

Дополнительные услуги

прокладка кабельных линий, сборка и монтаж щитового оборудования, монтаж контуров заземления, молниезащиты, монтаж источников бесперебойного питания, монтаж дизель-генераторных станций, подключение приборов учета, пусконаладочные работы, оперативное реагирование и техническая поддержка, проектные работы, сервисное обслуживание

Потрібна послуга оренда генератора Київ? Визначилися з вибором?