Перейти до вмісту

Оренда генератора Київ

оберіть свій генератор для оренди у Києві
надійні генератори в оренду від відомих виробників

Оренда генератора Київ

Київ та Київська область – наш базовий регіон для оренди дизельних електростанцій. Без проблем ми також надаємо в оренду генератори для прилеглих до Києва областей. Оренда дизель-генератора для інших регіонів - предмет переговорів. Якщо Вас не лякає більш висока вартість (за рахунок витрат на доставку), ми зможемо надати дизельні агрегати, що генеруютьелектроенергію, в оренду в будь-якій точці України.

Для зручності вибору дизельного генератора в оренду, ми розбили наявні установки на 4 групи по електричній потужності. Звертаємо увагу, що номінальна потужність генератора не може бути рівною потужності пристрою, який підключається до нього.

Потужність дизель-генератора, що орендується, завжди вища.

З різними аспектами вибору потужності дизельної електростанції для оренди Вас ознайомлять наші співробітники. Це можливо при особистому спілкуванні у телефонному режимі або при виїзді на об’єкт.

Аренда генератора Киев до 40 кВт
Наш досвід показує, що оренда генератора такої потужності привертає увагу будівельників невеликих об'єктів, ремонтних бригад, приватних споживачів для живлення малопотужних приладів, обладнання та пристроїв.
Оренда генератора такої потужності задовольнить потреби у живленні вже значних об'єктів чи устаткування. Наприклад, оренда генератора в Києві спрацювала для живлення на Контрактовій площі атракціону «Колесо огляду».
Аренда генератора Киев 100-120 кВт
Дизельні генератори такої потужності найчастіше замовляють в оренду. Потужна будівельна техніка, пристрої великої потужності, живлення невеликих цехів – сфера застосування таких генераторів.
Оренда ДГУ (дизель-генераторна установка) такої потужності здатна забезпечити електроживлення невеликих промислових об'єктів як основне або резервне джерело електричної енергії. Це обладнання промислового класу надійності.
Оренда дизель-генераторних електростанцій такої потужності здатна забезпечити електроживлення промислових об'єктів будь-якої складності в якості основного або резервного джерела електричної енергії. Це обладнання промислового класу надійності.
оперативний сервіс високого рівня

Ретельно підібрана команда фахівців (електрики, енергетики, механіки-мотористи) дозволяє забезпечити функціональне та безпечне використання дизельних генераторів в оренді на промислових підприємствах, офісах, банківських установах, торгових підприємствах, житлових будинках.

Дизельний генератор 220 кВт FG Wilson
Аренда генератора 220 кВт
оренда генератора Київ - прокат генератора Київ

Послуги оренди генератора в Києві. Оперативний та професійний сервіс.

Локальний сервіс

Доставимо дизельний генератор в оренду, встановимо, підключимо, запустимо, навчимо користуватися

Послуги локальної генерації

Готові до роботи дизель-генераторні установки (ДГУ) для локального виробництва електроенергії у Вас на об'єкті згідно Ваших потреб

Додаткові послуги

прокладання кабельних ліній, збирання та монтаж щитового обладнання, монтаж контурів заземлення, блискавкозахисту, монтаж джерел безперебійного живлення, монтаж дизель-генераторних станцій, підключення приладів обліку, пусконалагоджувальні роботи, оперативне реагування та технічна підтримка, проектні роботи, сервісне обслуговування

Потрібна послуга оренда генератора Київ? Визначилися з вибором?