Перейти до вмісту

Оренда Дизель-Генератора Для Живлення Спецтехніки

  • від

Основним Напрямком Діяльності Підприємства “Енерго Юніт Україна” Є Надання В Оренду Генераторів Електричного Струму На Дизельному Паливі.

оренда генератора 200 кВт для бурової машини

Послуга оренда генератора – це зручний інструмент залучення спеціальної техніки для живлення різноманітного обладнання та об’єктів. Інструмент – як фінансовий, так і організаційний. Фінансовий, бо не потребує капітальних вкладень; організаційний, бо не потребує фахівців, що розуміються на роботі такої техніки, та звільняє від великої кількості організаційних питань, що супроводжують оренду дизельних генераторних установок.

Оренда дизель-генератора для живлення спецтехніки – розумний вибір практично при будь-яких умовах.

У випадку, що описаний, будівельна фірма з міста Умань звернулася на нашу фірму з запитом на оренду дизель-генератора для електроживлення бурової машини для облаштування буроін’єкційних паль.

 Вивчивши вихідні параметри запиту на електроживлення та умови використання бурової машини для облаштування фундаменту з буроін’єкційних паль було запропоновано дизельний генератор потужністю 200 кВт.
В найкоротший термін агрегат було доставлено, змонтовано та підключено до системи живлення бурової машини.

Оренда Дизель-Генератора Для Живлення Спецтехніки (Машини Для Влаштування Буроін’єкційних Паль) Від “Енерго Юніт Україна” – Надійний Сервіс.

Кілька слів скажу про саму технологію створення паль для фундаменту. Процес відбувається за допомогою нагнітання (так звана ін’єкція) цементно-піщаного або бетонного розчину в заздалегідь підготовлені свердловини. Ця технологія широко відома під назвою безперервного порожнього шнека (БПШ). Цей метод практично повністю виключає вібрації та динамічні навантаження на ґрунти. Завдяки цьому не завдається шкоди об’єктам, що знаходяться поблизу будівельного майданчика, та не виникає зміщення ґрунтів. Такий спосіб широко використовується при будівництві об’єктів поблизу вже існуючих споруд, у тому числі навіть на території працюючих підприємств. Технологія безперервного порожнього шнека допомагає не тільки звести об’єкт, але й зміцнити або реконструювати фундамент вже існуючого. Не в останню чергу важлива також невибагливість даної технології до механічних властивостей ґрунтів, що також значно розширює можливості будівельників по облаштуванню фундаментів.

Оренда Дизель-Генератора Для Живлення Спецтехніки – Швидко Та Оперативно

Ще бажаю наголосити, що не дивлячись на те, що будівельний майданчик знаходиться в населеному пункті, орендувати дизельний генератор було простіше та швидше ніж одержати всі дозволи та погодження, щоб організувати електроживлення будівельного обладнання від централізованих мереж.

Добре відомо, що будівництво потребує не тільки електропостачання для живлення пристроїв та будівельної техніки, але й стисненого повітря для живлення пневматичного обладнання. В таких випадках використовують дизельні компресори, які теж має в своєму розпорядженні “Енерго Юіт Україна”. 

Ви Завжди Маєте Змогу Звернутися На Наше Підприємство З Питань Оренди Дизельних Генераторів, А Також Дизельних Гвинтових Маслозаповнених Компресорів.

Серед переваг нашої фірми – вчасне сервісне та технічне обслуговування орендованої в нас техніки. Тобто орендатор не має проблем у випадку відмови в роботі дизель-генератора. Наші спеціалісти в найкоротші терміни, що дозволяє теперішній непростий час, прибудуть на місце або об’єкт та налагодять або відремонтують орендовану техніку.

Ми Завжди Намагаємось Надавати Якісний Та Оперативний Сервіс Оренди Дизель-Генератора Для Живлення Спецтехніки!